Betano


Německá sázková kancelář Betano vstoupila jako první zahraniční sázkovka na CZ trh. Splnila podmínky pro oficiální udělení licence a funguje v ČR legálně teprve od února 2022. Sázíte rádi na fotbal? Pak pro vás máme skvělou zprávu, jelikož právě co se týče fotbalové kurzové nabídky patří ke špičce v celé Evropě. Proč se vyplatí Betano vyzkoušet?

Registrovat

hodnoceni

Betano má ambice patřit do evropské špičky co se týče sázkařského a herního průmyslu. Cash out, live sázky, bet builder, bonusy, sázky zdarma, rychlé výběry i vysoké herní limity jsou zde proto samozřejmostí. Jaké jsou její největší výhody? Zařadí se po bok osvědčených českých sázkovek? Nebo má na to je dokonce předčit? 

Zajímavé speciální sázky 

Z našeho pohledu (tenis sázíme nejčastěji) má Betano vypsanou velmi zajímavou příležitost u tenisových grandslamů. Pokud vsadíte na výhru tenisty a on v zápase vede 2:0 na sety, tak vám Betano sázku rovnou vyhodnotí jako výherní. I kdyby nakonec prohrál 2:3, tak váš tiket je vítězný. Podobné výhody nabízí Betano i pro ostatní sporty - sázíte často NHL? Pak určitě dobře víte, jak divoké zápasy občas bývají, když váš tým povede o více než 3 góly, tak máte vyhráno a nemusíte se už bát žádné otočky. U fotbalových zápasů stačí, když váš tým vede o 2 branky a máte vyděláno. Pověstná Csaplárova past se vás tedy netýká.

Na TOP sportovní události 0 % marže

Každý chce sázet za co nejlepší kurzy a právě tohle je jedna z největších výhod Betana. Na největší sportovní události totiž nemají žádnou marži. To znamená, že dostanete naprosto férový kurz. Například u tenisového zápasu, tak v případě, že zápas vidí bookmakeři 50:50, dostanete, místo tradičních kurzů 1.9 na tenistu A a 1.9 na tenistu B, férových 2.0 a 2.0. 

Sázky zdarma a další bonusy

Příjemným zpestřením jsou tzv. "Betano Mise". Na základě vaší aktivity vám Betano nabízí různé sázky zdarma, či jiné bonusy. Podmínky těchto sázek a bonusů bývají většinou rozumné (např. vsaďte do 5 dní částku 1 000 Kč na kurz vyšší než 1.65 a získejte sázku zdarma v hodnotě 300 Kč). Účast je dobrovolná, pokud se vám výhra nezamlouvá, jednoduše do mise nevstupujte a počkejte si na další.

Chcete vsadit více příležitostí z jednoho zápasu na 1 tiket?

Spoustě sázkařů chybí u tradičních českých sázkových kanceláří možnost vsadit na 1 tiket více různých příležitostí z jednoho zápasu. Betano tuhle možnost pomocí Bet Builderu umožňuje. My sázíme většinu zápasů jako SOLO tikety s jednou příležitostí, nicméně tohle nás docela lákalo, takže jsme to vyzkoušeli a funguje to, akorát nejsou podporované úplně všechny příležitosti, které u zápasu najdete.

Betano má globalní ambice

Betano zahájilo svou mezinárodní cestu v Rumunsku, ale velmi rychle expandovalo do dalších zemí - aktuálně působí třeba v Německu, Portugalsku, Řecku, Česku, Brazílii a dalších zemích. Je provozováno německou společností Kaizen Gaming, která získala několik prestižních ocenění v sázkařském průmyslu - například Rising Star na SBC Αwards v Londýně nebo třeba Mobilní operátor roku na EGR Operator Awards. Betano aktuálně sponzoruje velký počet fotbalových klubů - mezi ty nejslavnější patří: FC Porto, Benfica Lisabon, Olympiakos Pireus, nebo FCSB. Nejedná se tedy rozhodně o žádnou malou společnost, naopak ambice Betana jsou globální a jejich růst nezpomaluje.

Celkové shrnutí

Český sázkařský rybníček byl po novele zákona po kterém odešly všechny zahraniční sázkovky hodně maličký - funguje u nás cca 5-6 zavedených sázkovek. Konkurence je zdravá pro každé odvětví a sázkařský svět není výjimkou. Pro nás sázkaře je to rozhodně dobrá zpráva, jelikož Betano může na konkurenci vyvinout zase o trochu větší tlak a my sázkaři z toho můžeme těžit ve formě lepších kurzů, většího počtu bonusů a celkově lepším servisem. Některé novinky, ktere s sebou přináší Betano jsou rozhodně zajímavé a stojí za to vyzkoušet. Pokud navíc rádi sázíte fotbal nebo tenis, tak právě zde najdete ve většině případů ty nejvyšší kurzy.


Barion payments