chance


Chance poskytuje svým klientům opravdu prvotřídní komfort a po zásluze patří k tomu nejlepšímu na českém trhu. Široká kurzová nabídka, velké mnozštví streamů, bleskurychlé výběry, zajímavé soutěže. To jsou jen jedny z mála výhod. Proč je povinnost si zde založit účet?

Registrovat

hodnoceni

Jaké požadavky máte na sázkovou kancelář? Dobrou a širokou kurzovou nabídku? Bezpečné a rychlé vklady i výběry? Kvalitní zákaznickou podporu, když potřebujete cokoliv vyřešit? Nebo snad velké množství živých přenosů k sázkám? Tohle vše je u Chance naprostý základ! I proto se jedná o jednu z nejlepších sázkových kanceláří u nás, kde se jednoznačně vyplatí sázet. 

Bonus 200 Kč za registraci a 2 000 Kč na první vklad

Založte si účet a získejte 200 Kč zdarma pouze za registraci! Ihned po založení účtu a bez jakýchkoliv dalších podmínek se na váš účet připíše 200 Kč. Jakmile si prostředí u Chance vyzkoušíte, proveďte první vklad a získejte další bonus až do výše 2 000 Kč.

Komunita sázkařů

Společně s Tipsportem (mají propojené forum, chat i analýzy) tvoří největší komunitu sázkařů v ČR. V čem je to pro vás výhoda? Můžete se inspirovat tipy úspěšných sázkařů, zjistit jak jednotliví sázkaři přemýšlí o svých tipech a získat užitečné informace. Chance vede statistiky všem, kteří píší své analýzy a úspěšné tipéry odměňuje bonusy ve formě goldenů. Je to výhodná situace pro všechny strany – tipéři jsou motivovaní se dělit s ostatními o své ,,know-how“ prostřednictvím goldenů a ostatní tipéři se mohou inspirovat.

Vklady a výběry

Chance má opravdu bleskurychlé výběry peněz – podáte žádost a do druhého dne máte peníze na účtu (můžete si také peníze samozřejmě vybrat i na pobočce, které jsou rozmístěné po celé ČR). Nikdy se nám nestalo, že by při výběru nastaly jakékoliv komplikace, což se u jiných sázkových kanceláří občas bohužel stává. Pozitivem je také velké množství možností jak na Chanci provést vklad – od tradičního převodu na účet, přes platbu kartou, paysafe karty, skrill a nebo třeba kryptoměnu Bitcoin.  

Funkce cash out

Co znamená možnost cash out? Představte si, že máte vsazený tiket s 10 zápasy. Tiket postupně pěkně vychází a zbývají poslední 2 utkání, když se dozvíte, že největší 2 hvězdy týmu se nešťastně zranily na tréninku a do zápasu nenastoupí. To je velmi nepříjemná komplikace, která může ohrozit celou vaší výhru. Právě v téhle situaci můžete využít možnost cash outu, což znamená, že tiket předčasně vyplatíte před odehraním zbylých 2 utkání. Je to velmi pěkná funkce pro sázkaře, která jim dává další možnost se rozhodnout a reagovat na nečekané situace. Cash out můžete využít i v LIVE sázkách.

Věrnostní program

Chance má také svůj vlastní věrnostní program, kdy za každou provedenou sázku získáte určitý počet tzv. goldenů. Za Goldeny můžete provádět sázky (výhra za sázku v goldenech se počítá v korunách, kdy 1 golden = 1 Kč) a nebo je můžete použít pro navýšení kurzu u sázkové příležitosti. Obě varianty jsou vůči sázkařům fér. Kromě toho Chance tvoří spoustu zajímavých soutěží do kterých se můžete zapojit a podílet se na zajímavých výhrách.

Kurzová nabídka

Chance má jednu z nejširších kurzových nabídek v ČR. Najdete zde opravdu velké množství sázek nejrůznějších typů - přes asijské handicapy, kurzy na střelce, vítěze jednotlivých soutěží až po opravdu bizarní sázky. Pochopitelně nechybí kromě sportovních sázek, ani ty politické a nebo kulturní.  Další velkou výhodou bývají pravidelné živé přenosy zápasů, což určitě oceníte pokud máte rádi LIVE sázky. U LIVE sázek nechybí také velmi pestrá kurzová nabídka, statistiky a možnost chatu během zápasu s ostatními sázkaři.

Celkové zhodnocení

Jedná se o stabilní českou sázkovou kancelář, která má zpracované webové stránky i aplikaci na nejvyšší úrovni a to nejen v porovnání s ČR, ale i celosvěstově. Vše je rychlé, přehledné a běží jak má. Chance poskytuje velmi komplexní služby - od kvalitní zákaznické péče, kdy odpoveď většinou dostanete do pár minut až po rychlé vyhodnocení tiketu bookmakerem. U chance jednoduše moc slabin nenajdete a to je důvod proč byste tuhle sázkovou kancelář měli určitě vyzkoušet. 

Zaregistrujte se, vyzkoušejte a získejte 200 Kč na ruku!


Barion payments