fortuna


Tradiční česká sázková kancelář, která má více než 600 poboček po celé ČR. Fortuna se o své už registrované klienty umí náležitě postarat - mívají velmi často zajímavé propagační akce a bonusy. Jaké jsou další důvody proč Fortuna patří mezi nejlepší sázkovky u nás?

Registrovat

hodnoceni

Fortuna byla v 90. letech založena textařem Michalem Horáčkem a jeho společníky. V roce 2005 došlo k prodeji Fortuny investiční skupině Penta, která Fortunu vlastní dodnes. Kromě ČR působí i na Slovensku, Polsku, Chorvatsku a Rumunsku. V současné době se jedná se o jednu z největších sázkových kanceláří ve Střední Evropě.

Vstupní bonus až 3 000 Kč

Fortuna má opravdu pestrou nabídku vstupních bonusů. Pro sportovní sázkaře je finančně nejzajímavější 100% vkladový bonus, kdy můžete získat až 3 000 Kč navíc k prvnímu vkladu. Nicméně vyplatí se prohlédnout si i bonusy z kasína, které Fortuna také provozuje a můžete zde získat i několik volných protočení v různých hrách.   

Vklady a výběry

Vložit peníze na hráčský účet můžete u Fortuny třemi způsoby - platbou kartou, převodem peněz z účtu a nebo vložením peněz přes pobočku. V porovnání například s Chancí je tedy těch způsobu méně, nicméně důležité je, že výběry jsou i zde velmi rychlé a nikdy jsme se nesetkali s jakýmkoliv problémem ohledně výběru.

Kurzová nabídka

Fortuna se pyšní velmi pestrou kurzovou nabídkou. Kromě tradičních sportů, které byste u sázkové kanceláře čekali, vyčnívá svými společenskými sázkami, žádná jiná sázková kancelář jich nemívá pravidelně tolik a v takovém množství jako právě Fortuna. S LIVE sázkami přišla v roce 2009 a od té s z nich stal obrovský hit. I U Live sázení je kurzová nabídka dobrá, živých přenosů ze zápasu je zde dostatek a vše běží pěkně rychle. 

Celkové zhodnocení

Nejstarší sázková kancelář v ČR zpříjemňuje život svým klientům také pěknými propagačními akcemi. Nedávno třeba udělala akci, kdy byly o 30% vyšší výhry v AKO tiketech, což její klienty určitě potěšilo. I tohle je jeden z důvodů proč u Fortuny sázíme rádi a doporučujeme zde mít určitě založený účet.

 


Barion payments