Jak vyzrát na limity sázkových kanceláří?


Publikováno 2022-09-11 11:26:50


Cílem sázkových kanceláří je pochopitelně zisk, stejně jako u každého jiného podníkání. Sázkovky chrání sami sebe pomocí tzv. limitů, kterými omezují sázkaře ve výši vkladu na jednotlivé tikety.  

Co jsou to "limity" a jak fungují?

Představte si situaci, že máte založený účet u jedné sázkovky v Česku. Na svůj účet jste vložili svůj základní kapitál - například 50 000 Kč a dle své strategie jste začali sázet. Za 2 měsíce se vám povedlo základní kapitál navýšit o 20 000 Kč. Když ale chcete provést svou klasickou sázku ve výši 2 % z kapitálu (v tomhle případě to je 1 000 Kč), tak vám sázkovka napíše, že maximální částka za kterou si můžete vsadit je pouze 499 Kč. Tohle je ukázkový příklad, jak limity fungují.

Sázkovky nemají rády ziskové sázkaře

Viděli jste někdy tikety od sázkařů s vkladem 100 000 Kč a výše? Jak je možné, že někoho nechají provést sázku s tak vysokým vkladem a vás limitují u sázky za pár tisíc korun? Sázkovky využívají spoustu algoritmů ve svých platfmormách a jedním z nich je i algoritmus, který na základě aktivity a bilance sázkaře automaticky nastavuje limit na maximální vsazenou částku. Pokud tedy překročíte určitý zisk za určitou dobu, tak vám na pár dní nastaví nějaký limit - většinou pomůže, když nějaký čas nesázíte a limit se navýší. U vyšších vsazených částek už je většinou třeba manuálního schválení bookmakera, který se rozhoduje zda-li vsazenou částku přijme či nikoliv. Roli v takovém rozhodování hraje bezesporu spoustu faktorů jako je třeba kurz, výše sázky, historie hráče, ale také marketingový faktor, kdy sázkovky rády veřejnosti ukazují vysoké výhry. 

Jak se limitům vyhnout?

Existují několik variant jak se limitům sázkových kanceláří alespoň částečně vyhnout. První z nich je předem si založit účet u více sázkových kanceláří a sázet průběžně u více sázkovek najednou, tím se více rozprostřou vaše výhry a prohry a je menší pravděpodobnost, že limit dostanete. Další variantou je dát si od sázení na nějakou dobu pauzu - po nějakém čase se limit automaticky vrátí zpět do normálu. Další varianty už necháme na vaší kreativitě. 

U kterých sázkových kanceláří se vyplatí mít účet? Kde získáte nejlepší kurzy na fotbal a která sázkovka nabízí pravidelně zajímavé bonusy? Mrkněte na seznam sázkovek, kde doporučujeme mít založený účet. 


Barion payments