Nejvyšší výhry za malé vklady


Publikováno 2020-07-23 16:33:56


Abyste vyhráli zajímavé peníze nemusíte sázet za ohromné částky ani mít obrovský kapitál. Občas stačí složit zajímavý tiket s vysokým kurzem a vsadit za pár korun. V dnešním článku si ukážeme několik příkladů z minulosti, kdy při sázkařích stálo i to pověstné štěstíčko a brali pěkné výhry.

Legendární sázky Micka Gibbse

Mick Gibbs je známý kvůli svým akumulátor sázkám z přelomu tisíciletí. Stejně jako spousta jiných sázkařů vyznává strategii tzv. toaleťáku, kdy sází spoustu zápasů na jeden tiket, které se navzájem násobí a výsledný kurz je proto extrémně vysoký. Mick Gibbs pochází z Británie a tak vás asi nepřekvapí, že všechny jeho sázky jsou fotbalové. V roce 1999 správně předpověděl 9 zápasů a vyhrál 157 000 Ł (přibližně 4 100 000 Kč). A víte jaký byl jeho vklad? Pouhých 2,50 Ł, tedy asi 75 Kč! Tomu se říká trefa. Nicméně v roce 2001 dokázal svůj úspěch ještě výrazně překonat. Tentokrát správně předpověděl rovnou 15 zápasů, provedl sázku za 30 Ł a vyhrál neuvěřitelných 500 000 Ł (15 miliónů Kč).

Narozeninová sázka na dostihy za 50 Ł

V roce 2008 se rozhodl brit Fred Craggs oslavit 60 narozeniny sázkou na své oblíbené dostihy. V británii jsou dostihy velmi tradičním a populárním sportem, kde bývají pravidelně vysoké kurzy na jednotlivé koně. Fred využil těchto vysokých kurzů, sestavil tiket z 8 příležitostí a provedl sázku za 50 Ł. Tiket vsadil samozřejmě opět jako akumulátor a pak už pouze sledoval jeden dostih za druhým jak mu jeho tiket postupně vychází. Fred si dal narozeninový dárek v hodnotě 1 000 000 Ł (cca 30 miliónů korun). To musela být oslava!

Úspěšná předpověd Yatese

V roce 1996 se proměnila závodní dráha Ascot v prostředí jedné z nejlepších sázek všech dob. Frank Dettori byl už v té době uznávaným žokejem, nicméně když se ho ptali kolik dostihů si myslí, že vyhraje, odpověděl upřímně, že 2 vítězství by byl obrovský úspěch. Sázkař Yates s ním ale nesouhlasil a vsadil si, že vyhraje všech 7 dostihů do jednoho tiketu za částku 67 Ł. Yates vyhrál neuvěřitelných 16,5 miliónů Kč.  

Zkusili jste už někdy vsadit tiket s podobně vysokým kurzem? Můžete využít akce u SynotTipu a pouze za registraci získat 500 Kč.Třeba se i na vás usměje štěstí.


Barion payments