Pohádkový titul = pohádková výhra


Publikováno 2020-07-24 12:14:11


Ten příběh znají všichni sportovní fandové a pravděpodobně i lidé, kteří se o sport vůbec nezajímají. Nádherná fotbalová pohádka, která se odehrála v sezóně 2015/2016 v anglické Premier League. Tým, který byl sezónu předtím zralý několik kol před koncem na sestup se dokázal nakonec zachránit a další sezónu šokoval celý fotbalový svět. 

Kurz na titul Leicesteru? 5000:1

Šanci Leicesteru na zisk titulu ohodnotili bookmakeři kurzem 5000:1, což odpovídá pravděpodobnosti výhry 0,02 %. Není se tedy moc čemu divit, že si na Leicester vsadilo pouze pár opravdových fanoušků. Jeden z nich si před sezónou vsadil 50 Ł, potenciální výhra byla ohromujících 250 000 Ł, což je v přepočtu cca 7 500 000 Kč. Do konce ligy chybělo pouhých 9 kol, když se majitel tiketu rozhodl raději využít funkce předčasného výběru a získal od sázkové kanceláře 72 335 Ł (2 170 050 Kč). I to je slušná výhra, co říkáte?

Lidstvo miluje outsidery

Lidé mají příběhy o outsiderech rádi a vypráví si je po generace. Ať už je to starodávný příběh o Davidu a Goliášovi, filmový příběh Rockyho a nebo třeba titul Leicesteru. A není se co divit. Když tým bez hvězd, velkých peněz a ve skromných podmínkách dokáže alespoň jednu sezónu senzačně porážet tradiční kluby s obrovskými rozpočty, které vyhrávají každý rok, tak je to jednoduše krásná podívaná.  

Sport je plný překvapení

Sport je krásný v tom, že čas od času přináší tyhle neuvěřitelné momenty. Vzpomínáte na památné EURO 2004 a výhru Řeků? Největší kurzový outsider dokázal celý turnaj senzačně vyhrát. EURO 1992 zase ovládli překvapivě Dánové. Američané na olympiádě v roce 1980 dokázali s amatérským týmem vyhrát zlaté medaile, když porazili i tehdy nezastavitelnou rudou mašinu. Příběhů šokujících výher najdete v historii opravdu hodně a dějí se častěji než si myslíte.

Vsadili jste si někdy nějakou šílenou sázku za vysoký kurz? Pokud ne, možná je na čase to vyzkoušet, třeba budete mít stejné štěstí jako fanoušek Leicesteru. Za registraci u Chance můžete získat 200 Kč i bez vkladu - proč toho nevyužít a nezkusit poskládat nějaký tiket?                               


Barion payments